Justin Bieber rozebrał się w klubie ze striptizem!

  Podobno znów narozrabiał!

  W zeszłym tygodniu Justin Bieber udał się do klubu ze striptizem w Huston w Teksasie. Najwyraźniej gwiazdor poczuł tamtejszy klimat, bo sam postanowił wyskoczyć ze swoich ubrań!

  Samo* rozebranie się Biebsa nie zdziwiło nikogo*. Przecież po pierwsze znajdował się w miejscu, gdzie nagość jest na porządku dziennym (a właściwie nocnym), a po drugie ostatnio często pojawia się bez koszulki. Jednak *Justin *nie może nie zaliczyć większego wyjścia bez wpadki…

  >>> Goły Justin Bieber – klejnoty zasłania mu tylko gitara! Zobaczcie foty!

  Przebywający w klubie świadkowie zeznali, że Justin *pozwolił sobie na nieco więcej, niż tylko zdjęcie ciuszków. Podobno idol nastolatek *obmacał jedną z tamtejszych tancerek! Dziewczyna zdradziła na swoim Twitterze: “On dotknął mojego tyłka, prawie zemdlałam.” „Tańczyłam już dla mnóstwa celebrytów i nie zdarzyło się, żeby ktoś z nich złapał fazę, ale Justin naprawdę mnie zaskoczył! – dodała.

  >>> Justin Bieber zgubił spodnie w trakcie koncertu! Widzieliście ten filmik?

  Najwyraźniej Bieber lubi ściągać na siebie kłopoty. Chyba czuje się bezkarnie. No cóż, żeby w końcu nie odczuł dotkliwie, że nie na wszystko może sobie pozwolić… Tym czasem zobaczcie fotki *z jego wizyty *w klubie ze striptizem!

  Wtorek, 22. Października 2013