Pauly D z Ekipy z New Jersey jest tatą!

  Sprawdzi się w nowej roli?

  Kolejny news dla miłośników Ekipy z New Jersey. Kolejny uczestnik stał się rodzicem! Tym razem padło na Pauly’ego D!

  Wczoraj (22 października) 33-letni Pauly D, którego prawdziwe imię i nazwisko brzmi Paul DelVecchio, został ojcem ślicznej córeczki! Nowonarodzona dziewczynka jest jego pierwszym dzieckiem. Podobno gwiazdor „zawsze chciał mieć dzieci” i był bardzo podekscytowany tym, że niedługo będzie tatą.

  Pauly’ego i matkę dziecka nie łączy żadna romantyczna więź. Ciąża nie była planowana, dlatego DJ ma nadzieję, że maleństwo zbliży ich do siebie. „[On] tego nie planował, to robota Boga, miał jakiś tajemny plan.” – zdradza osoba z otoczenia gwiazdora.

  >>> Lindsay Lohan spała z Paulym D z ‘Ekipy z New Jersey’? Co o tym sądzicie?

  Podobno Pauly *jest bardzo *dumny z bycia wujkiem synka swojej serialowej kumpelki Snooki, Lorenzo. Tuż przed narodzinami chłopca w 2012 celebryta zdradził: „Zawsze chciałem być wujkiem. I chcę być częścią życia tego maleństwa, bo Snooki *jest jedną z moich *najlepszych przyjaciółek. Uwielbiam być z nią, kiedy zajmuje się dzieckiem, uwielbiam się nim opiekować.”

  Wygląda na to, że Pauly D lubi przebywać z dziećmi. Zanosi się na to, że będzie dobry ojcem i tego mu życzymy!

  Tymczasem już w listopadzie na antenie MTV rusza polska edycja programu – „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”. Jak myślicie, czy jej uczestnicy staną się takimi gwiazdami, jak bohaterowie wersji amerykańskiej?

  Środa, 23. Października 2013