Katy Perry spędziła dwa tygodnie w łóżku po rozstaniu z Russelem Brandem!

  Czyżby piosenkarka miała depresję?

  Katy Perry podzieliła się informacją o tym, co się z nią działo po rozwodzie z Russelem Brandem. Gwiazda przyznała, że nie mogła sobie poradzić z tym rozstaniem…

  Małżeństwo z Russelem trwało jedynie 14 miesięcy. Piosenkarka zdradziła, że rozwód był dla niej ciężkim przeżyciem. Wiązał się z depresją *i zaleganiem w łóżku przez *dwa tygodnie!

  >>> Katy i Rusell – dziennik rozwodowy! To już koniec!

  __„Przeleżałam* w łóżku* około dwa tygodnie. Byłam totalnie *rozbita *i otrzymałam
  niezły cios.” __– przyznała.

  Jak się potem okazało, ból *związany z zakończeniem tej relacji napędził *Perry *do nagrania albumu *„Prism”. „To, co chcę przekazać dzięki temu nagraniu, to przede wszystkim „Rzeczywistość dorosłego”, ponieważ „Nastoletni sen” uniósł mnie zbyt wysoko na bawełniano-cukierkowej chmurce. Potem dostałam policzek w twarz i zostałam sprowadzona na ziemię kilkukrotnie. Musiałam zmierzyć się z rzeczywistością, by przekonać się, że nie wszystko będzie piękne.”

  >>> Katy Perry zaryczy? Czy to nowa odsłona Katy?

  Katy *dodała także: __“Moja samoocena była w rękach drugiej osoby*. To nie jest dobry pomysł, ponieważ w każdej chwili mogła mi zostać odebrana. I tak się stało, została roztrzaskana na kawałki.” __

  Rozterki sercowe* Katy Perry* przyczyniły się do powstania bardzo osobistego materiału, który został uwieczniony na krążku „Prism”. Polska premiera płyty miała miejsce 22 października! Czy ktoś z Was nabył ją już?

  Piątek, 25. Października 2013