Taylor Swift napisze piosenkę o Harrym Stylesie!

  Chce opowiedzieć, jak to było naprawdę…

  Taylor Swift postanowiła nagrać kolejny album. Będzie on – a jakże! – opowiadał o jej życiu uczuciowym.

  Piosenkarka country i pop powróciła do Nashville w Tennessee, by tam w studiu nagraniowym oddać się* pisaniu nowych utworów*. Gwiazda uznała, że to będzie doskonały moment na to, by podzielić się ze światem tym, jak wyglądał jej związek z Harrym Stylesem.

  >>> Harry i Taylor sypiają ze sobą! Podobno była między nimi chemia!

  „Pisanie piosenek jest dla mnie jedyną możliwością na to, by moi fani *usłyszeli ode mnie, *co się naprawdę wydarzyło. To mi daje kontrolę nad moim życiem.” – zdradziła 23-letnia artystka.

  Już wcześniej Taylor *przelewała swoje *uczucia *na papier i wykorzystywała je w piosenkach. Dzięki temu wiemy, jak *Swift *przeżyła rozstanie z *Johnem Mayerem oraz jak wyglądał jej romans z Jake’iem Gyllenhaalem. Teraz przyszła kolej na rozliczenie się z nastoletnim wokalistą One Direction

  >>> Harry Styles nie tęskni za Taylor Swift… Rozstali się w kłótni!

  “To jest idealny czas na to, żebym zamknęła się w studiu i przez cały czas pisała piosenki. Nastawię mój mózg na wyszukiwanie wszelkich możliwych metafor i analogii, które mogłyby opisać to, co przeżyłam i czułam.”

  Taylor i Harry rozstali się na początku tego roku. Z tego, co wiadomo, ich pożegnanie się ze sobą było dość burzliwe. Ciekawe, czy teraz oberwie się Stylesowi? A może piosenkarka weźmie pod uwagę te bardziej romantyczne chwile? Aby się o tym przekonać, będziemy musieli jeszcze trochę poczekać…

  Piątek, 25. Października 2013