Kim Kardashian i Kanye West chcą się pobrać najszybciej, jak się da!

  Kanye namawia narzeczoną, żeby nie zwlekała z projektem sukni ślubnej

  Kim Kardashian i Kanye West postanowili wziąć *ślub *tak szybko, jak to tylko możliwe. Podobno raper nalega, aby ceremonia zaślubin odbyła w najbliższym czasie!

  Para postanowiła nie zwlekać i jak najszybciej powiedzieć sobie „tak”. To, co jest najbardziej zaskakujące to fakt, że stroną, która bardziej naciska, jest Kanye! Gwiazdor najwyraźniej* zmienił swoje stanowisko* względem tradycyjnego małżeństwa.

  >>> Kim Kardashian i Kanye West zaręczyli się! Chcą zalegalizować swój związek!

  Mówi się, że chce zorganizować Kim *bajeczne wesele. Nalega też, żeby skorzystała z usług najlepszych projektantów i przy ich pomocy stworzyła wymarzoną *suknię ślubną.

  „*Kanye* zachęca Kim, żeby zaprojektowała swoją suknię ślubną. (…) Kim *będzie miała kilka sukienek, a *Kanye *chce, żeby włożyła coś od *najsławniejszych projektantów na świecie.” – zdradza źródło.

  Jak się również okazało, raper zmienił zdanie, jeśli chodzi o rejestrowanie wydarzeń ze swojego życia. Początkowo nie chciał brać udziału w reality show „Rodzina Kardashianów”, ponieważ bał się popsucia swojej reputacji. Teraz był skłonny pozwolić mediom na nagranie zaręczyn pary. Co prawda nie zdecydował jeszcze, czy zechce nagrać relację ze ślubu i wesela, ale istnieje takie prawdopodobnieństwo.

  >>> Kanye West wydał majątek na zaręczyny z Kim Kardashian! Najwyraźniej bardzo ją kocha!

  „*Kanye *zmiękł i w końcu pozwolił na nakręcenie swoich zaręczyn. Zgodził się, ponieważ wcześniej nie zezwolił na sfilmowanie *North *kilka dni po jej narodzinach.”

  Jakiś czas temu para zapowiadała, że weźmie ślub w Paryżu. Jak sądzicie, czy rzeczywiście pobiorą się z pompą w iście francuskim stylu?

  Piątek, 25. Października 2013