Britney Spears: okładka nowej płyty + osobisty list do fanów

  Zobaczcie, co przygotowała gwiazda!

  Britney Spears ciężko pracuje i to widać! Wczoraj (25 października) podzieliła się na Twitterze zdjęciem okładki swojego najnowszego albumu „Britney Jean", a także ujawniła bardzo osobisty list do swoich fanów, który możecie przeczytać "TU!":http://britneyspears.com/news/186283

  „Chcę Wam pokazać różne strony Britney Spears. Jestem artystką. Jestem mamą. Jestem zabawna. Jestem waszą przyjaciółką. Jestem Britney Jean.” – pisze gwiazda.

  Okładka przedstawia* nagą Britney* w rozpuszczonych blond włosach. Wygląda bardzo delikatnie. W centralnej części fotki mieści się różowe neonowe serce z błękitnym neonowym napisem „Britney Jean”. Jak Wam się podoba?

  “Britney Jean” to ósmy studyjny album księżniczki popu. Gwiazda twierdzi, że jest on jej najbardziej osobistym dziełem. „Włożyłam w ten album moje serce i duszę. To była niezwykła podróż. Przemyślałam wiele swoich wcześniejszych lat i to zainspirowało mnie do głębszego kopania i pisania piosenek, z którymi każdy może się utożsamiać.”

  Piosenkarka pochwaliła się także, że na krążku będzie można usłyszeć efekty jej pracy m.in. z* Will.I.Am., *Williamem Orbitem i Sią. Zdradziła też, że 5 listopada możemy oczekiwać jej kolejnego singiela – „Perfume”!

  Ciekawe, czym jeszcze nas zaskoczy Britney? Jej nowy album, „Britney Jean”, pojawi się 3 grudnia. Czekacie?

  Sobota, 26. Października 2013