Lady Gaga ujawnia swój kolejny kawałek - „Venus”!

  Posłuchajcie tej świeżynki pochodzącej z najnowszej płyty gwiazdy – „ARTPOP”!

  Lady Gaga udostępniła kolejną piosenkę ze swojego trzeciego albumu* „ARTPOP”*!

  Najnowsza piosenka Lady G., „Venus”, jest utrzymana w klimacie elektropopu i dance’u. Kawałek jest swoistym hołdem miłości. *Gaga *śpiewa: „Nie mogę pomóc temu, co czuję | Dobrodziejstwo miłości, proszę uczyń mnie swoim przywódcą | Nie mogę pomóc, bo tańczę | Dobrodziejstwo miłości! Dobrodziejstwo Miłości”

  Wedle wcześniejszych ustaleń, utwór „Venus” miał być drugim po „Apllause” singlem promującym najnowszą płytę Mother Monster. W ostatniej chwili piosenkarka zmieniła zdanie i postanowiła, że to jednak nagranie z R.Kellym – „Do What You Want” stanie się wyróżnionym singlem.

  Poducentem „Venus" jest Paul „DJ White Shadow” Blair. Kawałek pojawił się w sieci w niedzielę (27 października). Tego samego dnia Lady Gaga zaprezentowała go w angielskiej edycji X Factor. Nagranie tego odcinka możecie zobaczyć "*TU*":http://www.viva-tv.pl/lady_gaga_ujawnia_swoj_kolejny_kawalek_venus!

  Z tego co wiadomo, w najbliższym czasie ma się również pojawić teledysk do tej piosenki. Ciekawe, czym tym razem zaskoczy nas gwiazda…

  Posłuchajcie najnowszego numery Lady Gagi „Venus” >>> KLIK!

  Poniedziałek, 28. Października 2013