Kolejny kawałek Britney Spears już w sieci!

  Posłuchajcie najnowszej piosenki Britney – „Perfume”!

  Britney Spears udostępniła kolejny utwór pochodzący z jej najnowszego albumu „Britney Jean”!

  „Perfume” – bo taki się nazywa najnowszy kawałek Brit *– jest delikatną popową *balladą *i jednocześnie *drugim singlem promującym ósmy studyjny album gwiazdy.
  Tak, jak zapowiadała piosenkarka, ta płyta jest jedną z jej bardziej osobistych produkcji. Tekst do „Perfume” napisała sama przy współpracy z Sią. Utwór opowiada historię porzuconej kobiety.

  Nowa płyta Brit *jest także świadectwem jej chęci do eksperymentowania. Po mocno elektronicznym i rytmicznym kawałku *„Work Bitch” gwiazda stawia na nastrojową balladę i głęboki wokal.

  Spears *nie omieszkała pochwalić się okładką najnowszego singla. Na jej *Twitterze *pojawiła się *fotka, na której możemy zobaczyć naturalną, lekko uśmiechniętą piosenkarkę. Wygląda bardzo subtelnie i dziewczęco

  Jeśli czekacie na nowy album Britney „Britney Jean", to musicie wytrzymać jeszcze miesiąc (premiera 3 grudnia). Póki co, możecie posłuchać „Perfume” – drugiego singla promującego ten krążek ">>> KLIK!":http://www.youtube.com/watch?feature=player_profilepage&v=nmg811Vj3zU

  Wtorek, 05. Listopada 2013