Justin Bieber opublikował kolejną piosenkę!

Zapoznajcie się z „Bad Day”!

Justin Bieber nie odpoczywa. Poza tworzeniem graffiti i korzystaniem z usług prostytutek *gwiazdor na bieżąco *nagrywa nowe piosenki!

Tak, jak obiecał, co poniedziałek dzieli się kolejnymi utworami ze swojego najnowszego albumu. W związku z tym, wczoraj (4 listopada) na jego Twitterze pojawił się odnośnik do opublikowanego na iTunes świeżego kawałka – „Bad Day”.

„Bad Day” to kolejny kawałek na temat złamanego serca. Wygląda na to, że porzucony przez Selenę Gomez Justin do tej pory nie może sobie poradzić ze stratą swojej pierwszej wielkiej miłości. Music Mondays są sposobem na przedstawienie światu tego, co czuje po tym trudnym rozstaniu.

„Nie spodziewałem się, że tak łatwo mnie zawiedziesz | I nie wiedziałem, że to już koniec | Dopóki nie odeszłaś | Jakby to wszystko było dla ciebie niczym" – śpiewa Biebs.

Kawałek jest melancholijny i dość spokojny. Łatwo wpada w ucho. Posłuchajcie świeżynki od Justina Biebera – „Bad Day" ">>> KLIK!":http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gotEw1JrByY

Wtorek, 05. Listopada 2013