Ashley Tisdale bez makijażu!

  Zobaczcie gwiazdkę Disneya w naturalnym wydaniu!

  Ashley Tisdale umieściła na swoim Instagramie fotkę, na której pokazuje się bez makijażu. Sprawdźcie, jak się prezentuje!

  Halloween to ważne święto dla Amerykanów. 31 października każdy choć przez chwilę chce postraszyć i nazbierać jak najwięcej cukierków. Nie uda się to bez dobrego przebrania!

  Ashely Tisdale świętowała pełną gębą – i to dosłownie! Piosenkarka przebrała się za zombie, więc na jej twarzy znalazły się tony podkładu i rozjaśniającego pudru. Efekt był znakomity. Na Instagramie *gwiazdy obowiązkowo musiało się pojawić *halloweenowe zdjęcie, na którym pozuje razem ze swoim narzeczonym, Christopherem Frenchem.

  >>> Selena, Vanessa i Ashley – która najseksowniejsza? Oceńcie!

  Po całonocnej imprezie w końcu nadszedł czas, by pozbyć się grubej tapety i pokazać własną twarz. Każda „szanująca się” celebrytka jak ognia unika aparatu w chwili, gdy pokazuje się bez grama make-upu. Ashley postanowiła przełamać konwenanse i własnoręcznie zrobiła i wrzuciła do sieci fotkę, na której widać ją chwilę przed pójściem spać.

  „Powrót do normalności :) czysta twarz i gotowa do łóżka. Halloween zakończone sukcesem. Cukierek lub psikus” – napisała pod fotką.

  Musimy przyznać, że wygląda całkiem dobrze i może śmiało wyjść na ulicę bez perfekcyjnego makijażu.* Ashley* – gratulujemy odwagi!

  Wtorek, 05. Listopada 2013