Harry Styles zaprosił na randkę Jennifer Lawrence!

  Podobno para ma się spotkać w Los Angeles.

  To żadna tajemnica, że jeden z największych podrywaczy z zespołu One Direction, Harry Styles jest zauroczony aktorką Jennifer Lawrence.

  Gwiazdor w zeszłym roku podzielił się tą informacją w jednym z wywiadów. Teraz przystąpił do działania – zaprosił Jennifer na randkę! Para ma się spotkać, jak tylko Styles *wróci z trasy koncertowej do *USA.

  >>> Harry Styles leci na Jennifer Lawrence! Podobno jest nią bardzo zauroczony…

  „*Harry wysłał Jen wiadomość, w której zapowiedział swój powrót do LA z trasy koncertowej. Dodał także, że ma nadzieję, że będą mogli się spotkać* i sprawdzić dokąd to ich zaprowadzi.” – zdradza źródło.

  Obecnie chłopaki z One Direction przebywają w Japonii *i marzą o chwili odpoczynku w *Los Angeles. „[Harry] chce jej pokazać swój apartament w LA. [Jennifer] wyznała, że jej to *schlebia *i powiedziała, że lubi słuchać piosenek One Directio*n.”*

  >>> Harry Styles z 1D zasnął w kojcu dla psa! Czyżby był aż tak zmęczony?!

  Lawrence *podobno od pewnego czasu spotyka się z aktorem *Nicholasem Houltem, który grał naukowca zamieniającego się w niebieską bestię w filmie o X-Menach. Hm, ciekawe jak zareaguje na spotkanie swojej wybranki z 19-letnim łamaczem kobiecych serc? Czyżby nie bał się konkurencji?

  Środa, 06. Listopada 2013