Avril Lavigne promowała swoją płytę na imprezie!

 • Wczoraj (5 listopada) w Nowym Jorku odbyła się impreza z okazji premiery piątej już płyty Avril Lavigne.

 • Zobaczcie, jak Avril Lavigne prezentowała się wczoraj (5 listopada) podczas imprezy z okazji premiery jej najnowszej płyty!

 • Szkoda, że piosenkarka nie cieszyła się ze swojego sukcesu wraz ze swoim mężem - Chadem Kroegerem, którego niestety nie było na tym ważnym dla niej wydarzeniu...

 • Gwiazda wyglądała tego wieczoru bardzo elegancko. Avril założyła połyskującą sukienkę w bordowym odcieniu z kokardą na piersiach i do tego szpilki w kolorze nude.

 • Jej długie blond włosy prezentowały się schludnie, a makijaż był bardzo delikatny!

 • Co sądzicie o stylizacji Avril? Co sądzicie o nieobecności Chada na tak ważnym dla jego żony wydarzeniu?

 • Najpopularniejsze wideo

  Gwiazda bawiła się bez męża...

  Wczoraj (5 listopada) w Nowym Jorku odbyła się* impreza z okazji premiery piątej już płyty Avril Lavigne*.

  Artystka pracowała bardzo ciężko i długo nad albumem, który nazwała po prostu “Avril Lavigne”. Na zdjęciach z imprezy widać, że jest szczęśliwa z wydania swojego dzieła. Szkoda tylko, że piosenkarka nie cieszyła się ze swojego sukcesu wraz ze swoim mężem – Chadem Kroegerem, którego niestety nie było na tym ważnym dla niej wydarzeniu… Towarzystwa dotrzymywały jej za to przyjaciółki!

  Gwiazda wyglądała tego wieczoru bardzo elegancko. Avril założyła połyskującą sukienkę w bordowym odcieniu z kokardą na piersiach i do tego szpilki w kolorze nude. Lavigne przyzwyczaiła nas do nieładu na jej głowie i dość mocnego makijażu, który czasem był trochę przesadzony… Tym razem nas zaskoczyła! Jej długie blond włosy prezentowały się schludnie, a makijaż był bardzo delikatny!

  Co sądzicie o stylizacji Avril? Co myślicie o nieobecności Chada na tak ważnym dla jego żony wydarzeniu?

  Środa, 06. Listopada 2013