Demi Lovato na okładce magazynu „Latina”!

  Gwiazda zdradza, że myśli o dzieciach!

  Okazuje się, że młodziutka jeszcze, bo 21-letnia, Demi Lovato poważnie* myśli o zostaniu mamą*! Czyżby gwiazda czuła, że zbliża się moment na to, by założyć rodzinę?

  >>> Demi Lovato – blondynką! Podoba się Wam?

  Piosenkarka *pojawiła się ostatnio *na okładce magazynu „Latina”. W wywiadzie dla tego czasopisma zdradziła, że oszalała na punkcie dzieci i uważa, że właśnie nastał w jej życiu najlepszy czas na zajście w ciążę! „Jestem dziewczyną z Teksasu, więc mój instynkt mówi mi, żebym wcześnie zaszła w ciążę. Moje serce dodaje – ok, to jest czas na dzieci!”

  Gwiazda przyznaje jednak, że w tym kontekście nie kieruje się tylko sercem. Rozum podpowiada jej, że to nieco za wcześnie. „Mam jeszcze sporo życia przed sobą, dlatego muszę trochę przystopować. Wiem, gdzie widzę siebie za 5 lat i definitywnie chciałabym zostać mamą w najbliższych 10-ciu latach.”

  >>> Demi Lovato zagra lesbijkę w Glee… Nadaje się?

  To nie pierwszy raz, kiedy Demi wspomina o dzieciach. Jakiś czas temu zarzekała się, że dobrze byłoby zajść w ciążę w wieku 25 lat. Widać, że ten temat dość często zajmuje jej głowę…

  Ciekawe co na to jej sporo starszy chłopak (33-letni), Wilmer Valderrama? Może on też pragnie w najbliższym czasie zostać tatą?

  Środa, 06. Listopada 2013