Ostra vs grzeczna Katy Perry! Który styl był lepszy?

 • W niedzielę (10 listopada) odbyła się gala MTV EMA 2013. W Amsterdamie pojawiła się między innymi Katy Perry! Postanowiliśmy przyjrzeć się jej stylizacjom...

 • Zobaczcie, jak Katy Perry prezentowała się podczas gali MTV EMA 2013!

 • Gwiazda na czerwonym dywanie wystąpiła w bardzo seksownej czarnej sukience... Katy prezentowała się w kreacji ostro rockowej i bardzo kobiecej.

 • Druga sukienka, w jakiej pojawiła się Perry, była już bardzo grzeczna, ale mimo to podkreślała piękne kształty piosenkarki!

 • Na scenie wokalistka błyszczała... Dosłownie i w przenośni! Połyskujący kombinezon prezentował się zjawiskowo...

 • Co sązicieo stylu gwiazdy? Która odsłona podobała Wam się najbardziej?

 • Najpopularniejsze wideo

  Zobaczcie zdjęcia z gali MTV EMA 2013!

  W niedzielę (10 listopada) odbyła się gala MTV EMA 2013. W Amsterdamie pojawiła się między innymi Katy Perry! Postanowiliśmy przyjrzeć się jej stylizacjom…
  Gwiazda na czerwonym dywanie wystąpiła w bardzo seksownej czarnej sukience. Siateczkowy materiał można było uznać za nieco kiczowaty, ale dzięki prostej fryzurze –wysoko upiętemu kucykowi i klasycznym butom – efekt był zupełnie odwrotny. Katy prezentowała się w kreacji ostro rockowej i bardzo kobiecej. Czerwone usta dodały jej jeszcze więcej seksapilu.

  Druga sukienka, w jakiej pojawiła się Perry, była już bardzo grzeczna, ale mimo to podkreślała piękne kształty piosenkarki! Miętowa sukienka z krótkim rękawem była dość obcisła, a fason był bardzo kobiecy. Ciekawie też prezentowała się opaska z kwiatkami.

  Na scenie wokalistka błyszczała… Dosłownie i w przenośni! Połyskujący kombinezon prezentował się zjawiskowo… Obejrzyjcie zdjęcia!

  Wtorek, 12. Listopada 2013