Future, Miley Cyrus i Mr Hudson nagrali wspólny kawałek!

  Posłuchajcie „Real and True”! [VIDEO]

  Future, Miley Cyrus i Mr Hudson połączyli siły i nagrali razem piosenkę – “Real and True”.

  „Real and True” to kawałek nagrany przez Future, do którego zaprosił Miley Cyrus i Mr Hudsona. Utwór ma melodyczną i spokojną linię. Trzeba przyznać, że to trio współbrzmi ze sobą naprawdę dobrze!

  Klip wygląda tak, jakby był videorelacją z lotu na księżyc. W teledysku możemy zobaczyć* Future i Mr Hudsona* w roli astronautów i Miley jako kosmitkę. To kolejny teledysk, w którym piosenkarka prezentuje swoje wdzięki. Odtwórczyni roli Hannah’y Montany rozebrała się do naga i jedyne, co ma na sobie, to* srebrny brokat*!

  Najnowsza piosenka* Future* jest już trzecim singlem zapowiadającym drugi album rapera „Honest”. Płyta trafi do sklepów w pierwszej połowie 2014 roku, a więc trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

  Póki co, zapoznajcie się z najnowszym kawałkiem Future, który nagrał razem z Miley Cyrus i Mr Hudsonem. Posłuchajcie „Real and True" ">>> KLIK!":http://www.vevo.com/watch/future-feat-miley-cyrus-mr-hudson/real-and-true/USSM21302164?syndicationid=bb8a16ab-1279-4f17-969b-1dba5eb60eda&shortlink=cSgIi1&country=PL

  Wtorek, 12. Listopada 2013