Prostytutka z Brazylii zdradza sekrety nocy z Justinem Bieberem!

  Sprawdźcie, co powiedziała!

  Tai, prostytutka, która spędziła noc z Justinem Bieberm w Rio de Janeiro i jest podejrzewana o wrzucenie filmiku, na którym widać śpiącego piosenkarza, postanowiła podzielić się kilkoma informacjami na temat jej kontaktu z* idolem nastolatek*…

  Kobieta wyznała, że Biebs jest „bardzo dobry” w łóżku. „Podzielę się tym z Wami, on jest naprawdę* dobrze obdarzony przez naturę*… i bardzo dobry w łóżku.”

  >>> Justin Bieber potajemnie odwiedził burdel w Rio de Janeiro! Podobno wynajął tam 3 prostytutki!

  „Mężczyzna musi wiedzieć, jak sprawić, żebym czuła się szczęśliwa. Justin to zrobił, a nawet więcej. To był jeden z najlepszych momentów w moim życiu. To było cudowne i niezapomniane.” – dodała.

  Tai zdradziła także, że wraz z innymi była wielokrotnie zapraszana do willi Biebera w Rio de Janeiro, ale gwiazdor zawsze spędzał noc tylko z nią. Podobno wspólnie słuchali jego muzyki, przy której uprawiali seks. Justin był na tyle zachwycony, że gdy tylko Tai zdążyła wyjść, prosił ją o szybki powrót: „On ma naprawdę wysportowane ciało i świetnie prezentuje się nago. Nie wracałam do niego tylko dlatego, że byłam wykończona. Nie miałam już siły. Justin jest naprawdę wytrzymały.”

  >>> Prostytutka z Rio de Janeiro nagrała śpiącego Justina Biebera! Zrobiła to po tym, jak spędzili razem noc!

  Podobno to nie Tai rozpowszechniła filmik, na którym widać śpiącego w łóżku piosenkarza. Prostytutka uważa, że odpowiedzialna za to jest jej przyjaciółka, której pochwaliła się, gdzie i z kim przebywała. „__Byłam wtedy* w łóżku razem z Justinem*, kiedy moja przyjaciółka napisała do mnie. Odpisałam, że właśnie leżę w obok Justina Biebera. To nagranie było przeznaczone tylko dla niej. Jestem na nią strasznie wściekła.”__

  No cóż, mogła się liczyć z tym, że jej kumpela nie zachowa tak zaskakującej informacji jedynie dla siebie… A Wy co sądzicie o jej wyznaniach? Wierzycie w to, że Justin Bieber jest niesamowitym kochankiem?

  Wtorek, 12. Listopada 2013