Miley Cyrus planuje dzikie przyjęcie urodzinowe!

  Gwiazda postanowiła zorganizować imprezę w stylu sado-maso!

  Miley Cyrus zamierza wyprawić huczne i niegrzeczne urodziny! To będzie impreza w stylu S&M!

  23 listopada Miley Cyrus skończy 21 lat i formalnie wejdzie w świat dorosłych (w USA nieograniczoną pełnoletność uzyskuje się w wieku 21 lat). W związku z tym piosenkarka postanowiła sprawić, żeby wszyscy jeszcze długo o tym pamiętali… Zorganizuje imprezę, której motywem przewodnim będzie seks!

  >>> Miley Cyrus w łóżku z Harrym Stylesem! Czy to może być prawda??

  Miley szokuje już od dawna, więc dlaczego tym razem miałaby się hamować?! Gwiazda zażyczyła sobie, by lokal, w którym odbędzie się przyjęcie, przypominał loch, który będzie się kojarzył z wyuzdanym seksem. Mają się tam pojawić klatki, łańcuchy i kajdanki. Jednym słowem świętowanie w stylu sado-maso!

  Mówi się, że była gwiazdka Disney’a ma nadzieje, że Liam Hemsworth zaszczyci ją swoją obecnością i osobiście złoży jej życzenia urodzinowe. Na podstawie tego, co podała osoba z otoczenia Miley wiemy, że eksnarzeczeni zaczęli ze sobą rozmawiać i nawet planować* wspólne wyjścia*. __„*Wybaczyli sobie* i zaczęli rozmawiać o wspólnych wyjściach. Może nawet spędzą razem Święto Dziękczynienia”. __

  >>> Rodzina Liama Hemswortha zachwycona jego rozstaniem z Miley Cyrus! Nie lubili jej?

  __„*Liam* otrzymał zaproszenie na urodziny Miley jeszcze wtedy, gdy byli razem. Miley ma nadzieje, że [Liam] zjawi się na imprezie. Liczy na to, że weźmie udział w jej przyjęciu." __– dodaje źródło.

  Zapowiada się ostra zabawa. Ciekawe, kto będzie zaproszony… i czy Liam pojawi się na tej imprezie? Jak sądzicie?

  Poniedziałek, 18. Listopada 2013