Oficjalny Dzień One Direction!

  Nie przegapcie tego wydarzenia!

  One Direction zdradza szczegóły bezprecedensowego wydarzenia – światowego „1D Day” (Dzień One Direction), który odbędzie się za dwa dni (23 listopada) przed premierą ich nowej płyty „Midnight Memories”!

  1D Day to przygotowana specjalnie dla fanów z wszystkich zakątków globu 7-godzinna transmisja online na żywo, którego gospodarzami będą chłopaki z One Direction! Emisja rozpocznie się w tę sobotę, 23 listopada o godzinie 20:00 czasu polskiego i potrwa do 3:00 rano w niedzielę na stronach YouTube oraz Google+. Zapowiada się fascynująca noc dla wszystkich Directioners!

  Chłopaki zdradzili, że wśród przygotowanych atrakcji i niespodzianek, będzie film zza kulis ich pracy, premierowy odsłuch piosenek z nadchodzącej płyty* “Midnight Memories”*, próba pobicia rekordu Guinness’a oraz wiele wspaniałych gości, m.in. Robbie Williams, Celine Dion, Simon Cowell, Muppetya z Polski – Mariusz Pudzianowski!

  Cały świat ma więc szansę zobaczyć film z udziałem naszego Strongmana i polskich Directioners nakręcony w Warszawie specjalnie na tę okazję! Przedsmak tego co nas czeka można zobaczyć w oficjalnym filmie promującym 1D Day tutaj.

  Fani, którzy wzięli udział w zadaniach 1D Day będą mogli zobaczyć efekty swojej pracy na ekranie! Każdy na różne sposoby będzie mógł włączyć się do zabawy, wystarczy użyć* hashtag #1DDayLive*, przeciągnąć ekran komputera na aplikację Zappar *i zagrać w oficjalnym *quizie 1D Day.

  Chłopaki zaskoczą również fanów bezpośrednim czatem i udziałem w imprezach przygotowanych przez Google+ Hangout – specjalne wydarzenie nazwane One Big Drop In. Więcej szczegółów znajduje się* tutaj: https://plus.google.com/+OneDirection/posts*.

  Liam: „*1D Day* to sposób podziękowania naszym niesamowitym fanom za wsparcie udzielane nam przez ostatnie trzy lata. Nie spodziewaliśmy się, że będziemy mogli spędzić z nimi totalnie na luzie cały dzień! Nie możemy się już doczekać!”

  1D Day będzie można obejrzeć w Polsce na platformach: www.google.com/+onedirection i www.youtube.com/onedirection

  Nie przegapcie tego wydarzenia. Światowy Dzień One Direction już w sobotę – 23 listopada!

  Czwartek, 21. Listopada 2013