Miley Cyrus została okradziona!

  Sprawdźcie, co się stało!

  Ktoś włamał się do domu Miley Cyrus!

  W ubiegły piątek (22 listopada) nieznany sprawca włamał się do domu Miley Cyrus! Piosenkarka jest zszokowana i nadal nie może w to uwierzyć!
  „Jest bardzo zdenerwowana. Skradziono wiele jej prywatnych przedmiotów. Jest wstrząśnięta zaistniałą sytuacją” – podaje osoba z otoczenia gwiazdy.

  >>> Miley Cyrus – z pieskiem i w kratkę! Zobaczcie, jak wyglądała!

  Podobno skradziono dużo biżuterii. Policja nie ma pewności, w jaki sposób złodziej dostał się do środka. Wiadomo, że zrobił to pod nieobecność domowników. Śledztwo nadal trwa

  Gwiazda postanowiła poprawić sobie humor nadchodzącymi urodzinami. Miley *nie może się już doczekać tego, kiedy będzie mogła świętować ukończenie 21 lat*. Zamieściła na Twitterze fotkę ze swoimi psami i podpisała ją czule: „To wszystko, czego pragnę na swoje urodziny.”

  >>> Miley Cyrus kocha krótkie włosy. Pasują jej?

  Dodała także zdjęcie, na którym pozuje w wełnianej czapce i skórzanej kurtce: „Już taaaaaak blisko moich uroooodziiiinn, dziękuję @marcjacobsntl za przedwczesny prezent urodzinowy (sic)”

  Mamy nadzieję, że nadchodzące urodziny i podarunek od Marca Jacobsa poprawią *Miley *humor. W końcu bycie okradzioną nie należy do najprzyjemniejszych uczuć…

  Poniedziałek, 25. Listopada 2013