Taylor Swift cała w złocie na AMA!

 • Zobaczcie, jak Taylor Swift prezentowała się podczas wczorajszej (24 listopada) gali American Music Awards!

 • Taylor Swift na wczorajszej (24 listopada) gali AMA zgarnęła aż cztery statuetki - "artysta roku", "ulubiona artystka z gatunku pop/rock", "ulubiona artystka z gatunku country" oraz "ulubiony album country"!

 • Taylor na galę założyła piękną złotą mini od Julien Macdonald. Sukienka odkrywała ramiona i miała pasek w talii.

 • Przy figurze Swift jest to najlepszy fason... Nie dość że kreacja podkreślała jej wąską talię, to odkrywała także długie nogi. Do stylizacji Taylor nieźle zostały dopasowane złote sandałki na obcasie.

 • Włosy piosenkarki tego wieczoru były świetnie wystylizowane! Lekko powiększona objętość i delikatne pofalowanie prezentowały się rewelacyjnie...

 • Naszym zdaniem całość była zjawiskowa! A co Wy sądzicie o gwieździe?

 • Najpopularniejsze wideo

  Spodziewała się, że wygra aż cztery statuetki?

  Wczoraj (24 listopada) w Nokia Theatre w Los Angeles odbyła się gala American Music Awards. Pojawiła się na niej między innymi Taylor Swift. Wokalistka wygrała w aż czterech kategoriach: “artysta roku”, “ulubiona artystka z gatunku pop/rock”, “ulubiona artystka z gatunku country” oraz “ulubiony album country”!

  Taylor na galę założyła piękną złotą mini od Julien Macdonald. Sukienka odkrywała ramiona i miała pasek w talii. Przy figurze Swift jest to najlepszy fason… Nie dość że kreacja podkreślała jej wąską talię, to odkrywała także długie nogi… Jej kolor idealnie pasował do karnacji i włosów piosenkarki, które tego wieczoru były świetnie wystylizowane! Lekko powiększona objętość i delikatne pofalowanie prezentowały się rewelacyjnie.

  Do stylizacji Taylor nieźle zostały dopasowane złote sandałki na obcasie. Naszym zdaniem całość była zjawiskowa! A co Wy sądzicie o gwieździe? Obejrzyjcie galerię…

  Poniedziałek, 25. Listopada 2013