Liam Payne uprawia wrestling?!

  Zmierzył się z mistrzem olimpijskim!

  W sobotę (23 listopada) Liam Payne zmierzył się z mistrzem olimpijskim we wrestlingu, Kurtem Angle. Gwiazdor zaskoczył wszystkich, bo udało mu się wypaść naprawdę dobrze!

  >>> Oficjalny dzień One Direction! Zobaczcie, co chłopaki zaplanowali dla swoich fanów!

  Liam pochwalił się swoimi niezwykłymi umiejętnościami i stanął do walki z mistrzem we wrestlingu. Stało się to z okazji Dnia One Direction, podczas którego chłopaki z zespołu zajmowali się promowaniem swojego najnowszego albumu „Midnight Memories”.

  Lubiący ćwiczenia na siłowni Payne przywdział na tę okazję złoto-niebieski kostium, który skompletował z idealnie pasującą maską. Podczas swoich popisów na ringu wyglądał jak* superbohater*!

  >>> Dom Liama Payne’a oblężony! Przez fanki…??

  Liam przyznał, że całe życie marzył o uczestnictwie w tego typu walkach, dlatego nie zastanawiał się ani chwili, czy stanąć w szranki z Kurtem – złotym medalistą. Jak się okazało, Payna i wrestlera nie łączy jedynie zamiłowanie do sztuk walki. Zawodowy zapaśnik jest fanem boysbandów! W krótkim wywiadzie odparł:__ „Tak, jestem [fanem boysbandów]. W szczególności* One Direction*.”__

  Cóż, nie posądzaliśmy Liama o tego typu zdolności. Dlatego chylimy czoła i winszujemy. Ciekawe, czy Kurt czasem nie dał Liamowi forów…

  Wtorek, 26. Listopada 2013