Harry Styles spędził noc z siostrą Kim Kardashian!

  Czyżby kroiło się coś poważnego?

  Harry Styles nocował u Kendall Jenner! Są na to świadokowie!

  Coś tu śmierdzi! Ostatnio Harry Styles zapierał się, że nic go nie łączy z przyrodnią siostrą Kim Kardashian – Kendall Jenner. Okazuje się jednak, że jest inaczej!

  >>> Harry Styles nie spotyka się z Kendall Jenner! Kłamał?

  W zeszłym tygodniu* Harry i Kendall wspólnie wybrali się na *obiad. Wszystkie serwisy plotkarskie od razu podchwyciły temat i w ekspresowym tempie połączyły z nich parę

  W jednym z ostatnich wywiadów Harry zarzekał się, że jego spotkanie z Kendall nie było niczym więcej, jak tylko koleżeńskim spędzeniem wolnego czasu. Twierdził, że nie łączy ich żadna romantyczna relacja, a już z pewnością nie są w związku.

  >>> Harry Styles i przyrodnia siostra Kim Kardashian randkują? Zobaczcie fotki!

  Minęło kilka dni i okazało się, że para ewidentnie ma się ku sobie. Byli na kilku kolacjach i nawet spędzili razem noc! Z niezależnego źródła wiadomo, że po jednym ze wspólnych wyjść oboje udali się do apartamentu Stylesa, skąd wyszli dopiero następnego dnia rano. Poza tym znajomi modelki zdradzają, że Kendall cały czas smsuje z gwiazdą zespołu One Direction!

  Wygląda na to, że coś zaiskrzyło między tą dwójką. Ciekawe dlaczego Harry Styles nie chciał się przyznać do tego, że spotyka się z siostrą Kim Kardashian? Macie na to jakiś pomysł?

  Środa, 27. Listopada 2013