Justin Bieber ma zakaz imprezowania

  Nowozelandczycy zawarli z nim kontrakt... Poznajcie szczegóły!

  Mieszkańcy* Nowej Zelandii* nie pozostawili Justinowi żadnych szans na rozrabianie. Podczas pobytu w hotelu gwiazdor nie może imprezować. Zabrania mu tego kontrakt!

  Justin Bieber jest obecnie w trakcie swojego światowego tournée. Tym razem zawitał w Nowej Zelandii. Nauczeni doświadczeniem innych hoteli na świecie, pracownicy hotelu Langham w Nowej Zelandii zawarli z Biebesem umowę zakazującą mu organizowania imprez i sprowadzania prostytutek do wynajętego apartamentu!

  >>> Justin Bieber potajemnie odwiedził burdel w Rio de Janeiro! Justin nie jest grzecznym chłopcem…

  Idol nastolatek jest znany z rozrabiania i prowadzenia imprezowego stylu życia, dlatego obsługa hotelowa zadbała o to, by gwiazdor nie przeszkadzał innym gościom hotelowym. W razie złamania jakiejkolwiek zasady korzystania z pokoju wycenionego na 1.000 dolarów za noc, Bieber zostanie usunięty z hotelu wraz ze swoją świtą.

  „*Justin będzie wyrzucony, jeśli nie będzie przestrzegał zasad.* Dla personelu nie jest ważne kim on jest. Jego menadżer podpisał kontrakt, który zawierał długą listę wymagań zakazujących imprezowania i przeszkadzania innym gościom.” – zdradził świadek.

  >>> Bieber wandalem, a nie artystą? Sprawdźcie, co zrobił!

  Jak sądzicie, czy lubiącemu zabalować Justinowi uda się choć przez chwilę pobyć grzecznym chłopcem? W końcu obejmują go te same zasady, co innych gości hotelowych…

  Czwartek, 28. Listopada 2013