Kim Kardashian i jej „Święto Dziękczynienia”

  Zobaczcie, za co podziękowała!

  Kim Kardashian jest przeszczęśliwa, że tegoroczne Święto Dziękczynienia spędziła razem ze swoją córeczką, North West.

  Gwiazda reality postanowiła w wyjątkowy sposób uczcić to święto i podzielić się swoim dziękczynieniem z fanami. Wczoraj (28 listopada) na stronie internetowej gwiazdy pojawił się krótki wpis, w którym wspomina m,in. o North, swoim narzeczonym Kanye West’cie oraz o zmarłym tacie Robercie Kardashianie.

  >>> Kim Kardashian bez stanika? Sprawdźcie, gdzie się tak wybrała!

  „*Święto Dziękczynienia* było takim dniem, który od 2 roku życia aż do momentu, gdy skończyłam 22 lata co roku spędzałam ze swoim tatą na nartach w Vail w Colorado. Ten czas od lat przywodzi mi na myśl wspaniałe wspomnienia. Jestem za nie wdzięczna.”

  “Jestem bardzo wdzięczna za moją rodzinę, która jest blisko i zawsze mnie wspiera” – dodaje* Kim*. Jestem niesamowicie wdzięczna za moją małą córeczkę i jestem taka szczęśliwa, że tegoroczne Święto Dziękczynienia mogę spędzić z nią i moim narzeczonym jako rodzina.”

  >>> Kanye West chce poślubić Kim Kardashian! Ciekawe kiedy ustalą datę…

  W tym roku rodzina Kardashianów obchodziła to święto oddzielnie. Ze względu na to, że* Kanye* jest obecnie w trasie koncertowej, Kim świętowała razem z nim i North w Miami, gdzie obecnie koncertował raper. Rodzeństwo Kim: Kloe i Rob zostali w Los Angeles, a Kourtney, Kendall i Kylie oczekiwały swojej mamy w Calabasas.

  Piątek, 29. Listopada 2013