Niall Horan z One Direction spotyka się z modelką Victoria’s Secrets!

  Sprawdźcie, gdzie umówił się z Barbarą Palvin!

  Niall Horan był na sekretnej randce z modelką Victoria’s Secrets, Barbarą Palvin!

  W ubiegły weekend para wybrała się do kina Everyman w Belsize Park w północnym Londynie, gdzie wspólnie obejrzeli najnowszą część „Igrzysk Śmierci: w pierścieniu ognia”. Z relacji świadków wiemy, że para świetnie się razem bawiła (śmiali się i żartowali), jednak próbowała uniknąć tego, żeby ktoś zobaczył ich razem – na miejsce przybyli osobno!

  >>> Niall Horan całuje najlepiej! Sprawdźcie, kto tak stwierdził!

  __„*Barbara* pojawiła się pierwsza* i grała na swoim telefonie do momentu, aż pojawił się Niall, który przyszedł ze swoim ochroniarzem. Usiedli w pierwszym rzędzie, przez co nikt nie mógł się odwrócić, żeby ich zobaczyć. [Niall] miał na głowie czapkę baseballówkę, którą bardzo mocno naciągnął na głowę. Wyraźnie nie chciał być zauważony.” __– zdradza źródło.

  Jak się okazało 20-letnia modelka nie wytrzymała presji i pochwaliła się randką na Twitterze. Napisała krótką notkę na profilu Nialla: „Kompan od Igrzysk Śmierci”. Ciekawe, czy Horan jest z tego zadowolony. Wyglądało na to, że to jemu bardziej zależało na zachowaniu tego spotkania w tajemnicy

  >>> Niall Horan z 1D na sekretnej randce! Wygląda na to, że gwiazdor nie lubi się ujawniać…

  Wygląda na to, że Niall jest niezłym podrywaczem! Całkiem niedawno mówiło się tym, że członek zespołu 1D* widuje się* z gwiazdą reality show, Louise Thompson. Piosenkarz niejednokrotnie spędzał z nią romantyczne wieczory w swoim domu w Londynie. Podobno jeden z nich przeciągnął się… na całą noc!

  Jak sądzicie, z którą z dziewczyn wybierze Niall? Wróci do Louis czy pozostanie z Barbarą?

  Poniedziałek, 02. Grudnia 2013