Chris Brown pozwany przez kuzyna Franka Oceana!

  Gwiazdor ma zapłacić 3 miliony dolarów!

  Głośna* bójka* z początku tego roku, podczas której Chris Brown pobił Franka Oceana, nadal nie daje o sobie zapomnieć… Piosenkarz otrzymał pozew na ponad 3 miliony dolarów! Powodem w tej sprawie nie jest jednak Frank, ale jego kuzyn Sha’Keir Duarte!

  >>> Chris Brown i Frank Ocean pobili się! Zobaczcie, o co poszło!

  27 stycznia przed studiem nagraniowym w Los Angeles doszło do bójki pomiędzy Chrisem Brownem a Frankiem Oceanem. Podobno było na tyle ostro, że na pomoc Oceanowi ruszył jego kuzyn, Duarte. W tamtym momencie do szarpaniny dołączył również ochroniarz Browna, Hood, który dotkliwie pobił dołączającego się chłopaka.

  Według Sha’Keira ochroniarz na wyraźne polecenie Browna kopał go w brzuch i po głowie, przez co doznał dużego uszczerbku na zdrowiu i teraz żąda 3 milionów zadośćuczynienia za uszkodzenie ciała, stres i straty moralne, plus 60 tysięcy zwrotu kosztów leczenia!

  >>> Chris Brown ma kłopoty po bójce z piosenkarzem! Brown ciągle pakuje się w problemy!

  Na podstawie relacji świadków wiemy, że Chris nie poczuwa się do winy i sam zamierza pozwać Duarte’a za prowokowanie i wszczęcie bójki. Z pewnością ta informacja podniosła mu ciśnienie. Dobrze, ze gwiazdor obecnie przebywa w ośrodku terapeutycznym, gdzie uczy się kontrolować agresję

  Czwartek, 05. Grudnia 2013