Kim Kardashian – tym razem w eleganckiej kreacji

 • Wczoraj (4 grudnia) Kim Kardashian i Kanye West pojawili się na imprezie zorganizowanej przez magazyn Surface.

 • Zobaczcie jak Kim Kardashian prezentowała się wczoraj (4 grudnia) na imprezie zorganizowanej przez magazyn Surface.

 • Ostatnio ciągle widzieliśmy ją w stylizacjach, które odsłaniały jej spory biust. Wyglądało na to, że chce odwrócić uwagę od swoich niedoskonałości...

 • Narzeczona Kanyego Westa miała wczoraj na sobie biały elegancki koplet – bluzkę z długim rękawem i bardzo małym dekoltem , do tego spódnicę do połowy łydki.

 • Na lewej piersi gwiazdy materiał został wycięty i prezentowało się to bardzo seksownie.

 • Jak widać gwiazda wcale nie musi pokazywać swojego imponującego biustu, żeby przyciągnąć uwagę!

 • Najpopularniejsze wideo

  Czy mimo tego, że niewiele pokazała, prezentuje się ciekawie? Obejrzyjcie zdjęcia!

  Wczoraj (4 grudnia) Kim Kardashian i Kanye West pojawili się na imprezie zorganizowanej przez magazyn Surface.

  Celebrytka od momentu urodzenia dziecka stara się jak najszybciej wrócić do formy… Kim dużo ćwiczy i odpowiednio się odżywia. Ostatnio ciągle widzieliśmy ją w stylizacjach, które odsłaniały jej spory biust. Wyglądało na to, że chce odwrócić uwagę od swoich niedoskonałości i zmusić wszystkich do przyglądania się jej piersiom, które w okresie karmienia córeczki wyglądały imponująco.

  Na szczęście Kardashian chyba przestała już stosować takie chwyty i wreszcie pojawia się w ciekawszych strojach. Narzeczona Kanyego Westa miała wczoraj na sobie biały elegancki komplet – bluzkę z długim rękawem i bardzo małym dekoltem , do tego spódnicę do połowy łydki. Na lewej piersi gwiazdy materiał został wycięty i prezentowało się to bardzo seksownie. Jak widać gwiazda wcale nie musi pokazywać swojego imponującego biustu, żeby przyciągnąć uwagę!

  Czwartek, 05. Grudnia 2013