Liam Hemsworth chce wrócić do Miley Cyrus!

  Aktor żałuje, że się rozstali!

  Szok! Liam Hemsworth tęskni za Miley Cyrus i chce do niej wrócić! Chyba jednak nie było mu tak dobrze w roli singla, jak się wszystkim wydawało…

  >>> Liam Hemsworth dobrze sobie radzi po rozstaniu z Miley Cyrus! Jak widać już nie!

  Liam przyznał, że popełnił błąd, kiedy zostawił kontrowersyjną piosenkarkę i teraz chciałby, żeby do niego wróciła. Na portalu Us Weekly opublikowano post, z którego wynika, że Miley i Liam flirtują ze sobą przez smsy i nawet spotkali się w Los Angeles. „To on nawiązał kontakt. Rozmawiają ze sobą tak, jakby byli razem” – zdradza osoba wtajemniczona w tę sprawę.

  Jak się okazuje, tym razem role się odwróciły. Podobno Miley nie jest pewna, czy chce wrócić do swojego eksnarzeczonego! Co takiego?! Przecież jeszcze niedawno zarzekała się, że za nim tęskni i próbowała nawiązać kontakt w trakcie pobytu w Wielkiej Brytanii!

  >>> Miley Cyrus napisała miłosny list do Liama Hemswortha! Tęskni?

  „[Miley] sama nie wie, co czuje w tym momencie. A on powiedział przyjaciołom, że za nią tęskni. Ciągle coś do niej czuje.”- dodaje źródło.

  Chyba ta para sama nie wie, czego chce. Na zmianę walczą o powrót do siebie i za chwilę się wycofują. Rozumiecie coś z tego? Bo my nie…

  Czwartek, 05. Grudnia 2013