Kamil Bednarek znowu na pierwszym miejscu!

  To fenomen! Rok po premierze jego album znów wskoczył na pierwsze miejsce! Gratulujemy!

  Album Kamila Bednarka „Jestem” rok po premierze ponownie znalazł się* na 1. miejscu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce* (OLiS)! Jest to obecnie jedyna polska płyta, która przez taki czas utrzymała się w notowaniu!

  Album “Jestem…” ukazał się pod koniec listopada 2012 roku, w przeciągu kilku dni zyskał status Złotej Płyty, a w miesiąc od premiery pokrył się platyną. Do dnia dzisiejszego utrzymuje się na OLiS będąc tym samym jedną z najlepiej sprzedawanych płyt w Polsce roku 2013. Single „Salut”, „Think About Tomorrow”, „Cisza” stały się hitami. Cover piosenki Marka Grechuty w wykonaniu Bednarka znalazł się na ścieżce dźwiękowej filmu „Wałęsa. Człowiek z nadziei”.

  Przypominamy też, że Kamil Bednarek zwyciężył w tegorocznym* plebiscycie* naszego „siostrzanego” kanału MTV na najlepszego Artystę Polskiego, co więcej – zyskał najwięcej głosów w Bloku Wschodnim i tym samym zakwalifikował się do głównego konkursu MTV EMA 2013.

  Do sklepów trafił album „Jestem…suplement", który ukazał się w* limitowanej wersji*. Na płycie znajdą się remixy, wersje dubowe, wersje koncertowe, cover Boba Marley’a oraz trzy teledyski.

  Tracklista płyty „Jestem…suplement":
  1. Salut ( live Przystanek Woodstock 2013 )
  2. Could You Be Loved
  3. Jestem… ( Sobą ) RMX White House Records
  4. Fly Away (Studio AS One Dub Version)
  5. Think About Tomorow ( live Mam Talent Show )
  6. Nie chce wyjeżdżać ( live Przystanek Woodstock 2013 )
  7. Cisza RMX feat Jelonek
  8. Jest Takie Miejsce (Studio AS One Dub Version)
  9. Bonus – Teledysk Think about tomorow
  10. Bonus – Teledysk Nie chce wyjeżdżać
  11. Bonus – Teledysk Cisza

  Sobota, 07. Grudnia 2013