Taylor Swift zazdrosna o Kendall Jenner?!

  Podobno piosenkarka wścieka się, że Harry Styles spotkał się z siostrą Kim Kardashian!

  Taylor Swift jest wściekła, że jej były schłopak,* Harry Styles*, umówił się z siostrą Kim Kardashian!

  Rok temu muzyk One Direction, Harry Styles, i piosenkarka Taylor Swift byli parą. Niestety ich związek rozpadł się – podobno w dość nieprzyjemnych okolicznościach. Od tamtej pory Taylor ma za złe Harry’emu to, w jaki sposób się z nią rozstał

  >>> Harry Styles już nie przejmuje się Taylor. Wygląda na to, że jest inaczej!

  Do tej pory mówiło się, że Styles jest przeszczęśliwy odkąd zerwał z gwiazdą muzyki pop/country, ale z doniesień źródła wiadomo, że próbował ją odzyskać, zanim zaczął się spotykać z Kendal Jenner!

  „Harry f*lirtował z nią smsowo od miesięcy*. Przez większość czasu* ignorowała go*, ale jest samotna i nadal coś do niego czuje, więc nie można jej winić za to, że się w to wciągnęła. Poza tym on jest wyjątkowo wytrwały i szarmancki. ”

  Podobno w momencie, gdy Swift ponownie się zadurzyła, na orbicie pojawiła się młoda Kardashianka. To rozwścieczyło blond piękność!

  >>> Harry Styles spotyka się z siostrą Kim Kardashian! Piosenkarz nie próżnuje!

  „Oczekiwała tego, że [Harry] o nią zawalczy, gdy kilka tygodni temu się pojawił w Los Angeles, a zamiast tego umówił się z Kendall Jenner. To był policzek dla Taylor. Rozmawiała z* Harrym* zanim przyjechał do LA. Nie obiecywał, że się z nią umówił, ale wyglądało na to, że myśli o niej poważnie… To ją bardzo, bardzo zabolało, gdy wyszedł na miasto z Kendall. To dlatego była dla niego taka zimna na AMA.”

  No tak, Harry znów zawalił sprawę! W sumie nie ma się co dziwić Taylor, że jest na niego aż taka zła. W końcu po raz kolejny złamał jej serce!

  Poniedziałek, 09. Grudnia 2013