Siva Kaneswaran z The Wanted zaręczył się!

  Nareesha McCaffrey przyjęła pierścionek!

  Członek zespołu The Wanted, Siva Kaneswaran oświadczył się swojej ukochanej, Nareeshy McCaffrey. Dziewczyna powiedziała „tak”!

  >>> The Wanted dostali lalki voodoo! Sprawdźcie po co!

  Siva padł na kolana na swojej własnej imprezie urodzinowej. Dzięki temu wszyscy najbliżsi znajomi i rodzina mogli być świadkami tej cudownej chwili. W wywiadzie dla magazynu* HELLO!* powiedział: „Jakiś miesiąc temu dowiedziałem się, że Nareesha *razem ze swoją rodziną *planuje zorganizować mi urodzinową imprezę niespodziankę, więc pomyślałem – idealnie! Ona zajęła się przygotowaniami do imprezy, wszyscy tam mieli być, a ja byłem gotowy, żeby przed nią uklęknąć.”

  „Początkowo nie denerwowałem się, dopiero w ostatnich 15 sekundach ‘przed’ pomyślałem: ‘Moje kolana zaraz się poddadzą’. Nie pamiętam części tego, co się działo. Krew uderzyła mi do głowy…” – dodał gwiazdor.

  >>> The Wanted dostaną własny program! Wiecie jaki?

  Na początku Nareesha powiedziała “nie”, co przeraziło Sivę, ale po chwili okazało się, że dziewczyna żartowała: “Kiedy oświadczyłem się i wygłosiłem krótką mowę: ‘Najlepszym prezentem, jaki możesz mi dać to ten, kiedy zgodzisz się zostać moją żoną’, ona powiedziała* ‘nie’*, na szczęście później odrzekła ‘tak’. Takie ma właśnie poczucie humoru. Zawsze robi sobie żarty, ale tym razem prawie dałem się nabrać.”

  To były naprawdę zaskakujące oświadczyny! Z pewnością nikt się tego nie spodziewał…

  Para spotyka się już od ponad* 6 lat* i nadal wygląda na szczęśliwą, w związku z tym życzymy im jeszcze więcej szczęścia i miłości!

  Poniedziałek, 09. Grudnia 2013