Harry Styles w barze dla gejów!

  Lokal odwiedził z Kendall Jenner. Czy to kolejny kumpelski wypad?...

  Harry Styles zabrał* Kendall Jenner* do gejowskiego baru „Therapy” w Nowym Jorku!

  Członek zespołu One Direction, Harry Styles, został ponownie przyłapany na spotkaniu z siostrą Kim Kardashian, Kendall Jenner. Para była widziana przed Hotelem Ganservoort, a później w gejowskim barze „Gays Gone Wild” umiejscowionym w Hell’s Kitchen na Manhattanie, gdzie razem z grupką znajomych postanowili spędzić sobotni wieczór (7 grudnia).

  >>> Harry Styles spędził noc z siostrą Kim Kardashian! Czy są parą?

  Na podstawie relacji świadka wiemy, że Harry i Kendall opuścili klub w momencie, gdy zostali rozpoznani przez innych ludzi. Ulotnili się w chwili, gdy na sali rozbrzmiał hit One Direction „What Makes You Beautiful”. Podobno wtedy Styles trzymał młodą Kardashiankę za rękę… Jak sądzicie, czy to o czymś świadczy?

  Wokalista 1D jest stałym bywalcem „Gays Gone Wild”. Nie wiadomo, czy podoba mu się sam klimat tego miejsca, czy fakt, że akurat tutaj sprzedają alkohol młodzieży poniżej 21. roku życia (w USA obowiązuje zakaz spożywania alkoholu przez osoby, które nie ukończyły 21 lat)… Dzięki temu 19-letni gwiazdor może imprezować na całego!

  >>> Taylor Swift zazdrosna o Kendall Jenner?! Sprawdźcie!

  Wszyscy zastanawiają się, czy Kendall i Harry’ego łączy coś poważnego. Para była widziana ze sobą już kilkukrotnie: na wspólnym obiedzie 25 listopada i kilka dni później, gdy Harry opuszczał dom ojca Kendall, Bruce’a Jennera w Kalifornii.

  A Wy jak obstawiacie? Są ze sobą czy nie?

  Wtorek, 10. Grudnia 2013