Demi Lovato przemycała narkotyki! [VIDEO]

  Gwiazda przyznała się do przewożenia narkotyków w samolotach!

  Demi Lovato zdradziła, że nie raz nielegalnie przewoziła kokainę… w samolocie!

  Piosenkarka przez długi czas milczała na temat swojego uzależnienia od narkotyków i zaburzeń odżywiania, ale ostatnio w jednym z ostatnich wywiadów uchyliła rąbka tajemnicy. Demi *wyznała, że jej uzależnienie było na tyle silne, że *zdarzało się jej wnosić kokainę na pokład samolotu i wciągać ją przy śpiących pasażerach!

  „To jest coś, o czym nigdy przedtem nie wspominałam. Chodzi o nadużywanie narkotyków. Ukrywałam je i przemycałam. Nie mogłam wytrzymać nawet 30 minut bez kokainy. Zdarzało się, że wnosiłam ją na pokład samolotu, a potem czekałam, aż wszyscy pasażerowie pierwszej klasy zasną. Wtedy mogłam ją wciągnąć w miejscu, w którym siedziałam, albo po prostu pójść do łazienki i zrobić to tam” – zdradziła Demi w wywiadzie dla Access Hollywood.

  Głód kokainowy był na tyle silny, że gwiazda Disneya dla zażycia działki potrafiła zmanipulować nawet trzeźwą osobę siedzącą obok i niemalże przy niej wciągnąć kokainę.

  W wywiadzie Lovato opowiedziała również o zaburzeniach odżywiania, które pojawiły się u niej już około 8-9 roku życia i podobno wiązały się z nieakceptacją swojego ciała. Według jej mamy,* Diany*, aby skutecznie pomóc córce, ona sama najpierw musiała zająć się własnymi problemami. Dzięki temu zbliżyły się do siebie i poradziły sobie w tej trudnej walce.

  Jakiś czas temu 21-letnia jurorka „X-Faxtor” wydała książkę że swoimi wspomnieniami z okresu leczenia, „Bądź silny: 365 dni w roku”, w której opowiada o tym, co przeszła, ale również daje nadzieję na lepsze jutro.

  Zobaczcie wywiad z Demi Lovato >>> KLIK!

  Środa, 11. Grudnia 2013