Kim Kardashian w bikini! [FOTO]

  Gwiazda powróciła do figury sprzed ciąży

  Kim Kardashian dumnie pokazuje swoje ciało w stroju kąpielowym… Celebrytka pojawiła się na okładce magazynu Us Weekly!

  Gwiazda reality show słynie z tego, że śmiało pokazuje swoje ciało. Ostatnimi czasy nie miała jednak ku temu zbyt wielu sposobności. W trakcie ciąży sporo przybrała na wadze i od czasu porodu (w czerwcu tego roku) usilnie starała się pozbyć zbędnych kilogramów…

  >>> Kanye West chce odchudzić Kim Kardashian. Przeszkadzały mu zbędne kilogramy narzeczonej?

  Podobno temat odchudzania spędzał Kim sen z powiek, tym bardziej, że brukowce na każdym kroku komentowały wygląd ciała celebrytki nie szczędząc jej przy tym uszczypliwości. Gwiazda zaparła się i wytrwale dążyła do wyznaczonego sobie celu – powrotu do wagi przed zajściem w ciążę. Teraz wygląda rewelacyjnie!

  Fotka, która zdobi okładkę najnowszego wydania Us Weekly, przedstawia pannę Kardashian w białym skąpym bikini. Gwiazda uśmiecha się i chętnie pozuje do zdjęć. Z doniesień źródła wiemy, że „*Kim znów czuje się pewna siebie*. Bardzo ciężko pracowała, co motywowało ją do tego, by być fit.” W sumie nie ma się jej co dziwić – idealna figura klepsydry przyciąga wzrok!

  >>> Kim Kardashian i Kanye West wspólnie się odchudzają! Zobaczcie, jak to robią!

  Kim zastrzega, że za jej piękną figurą nie stoją ani operacje ani szczególnie ciężkie ćwiczenia. To wszystko jest zasługą specjalnie opracowanej diety. Wierzycie?

  Czwartek, 12. Grudnia 2013