Paul Walker zostanie skremowany

Ze względu na duże obrażenia ciała… Wyznaczono już datę pogrzebu.

Decyzją rodziny Paul Walker, gwiazdor serii filmów „Szybcy i Wściekli”, zostanie skremowany i pochowany na słynnym cmentarzu Forest Lawn Memorial Park w Hollywood w najbliższy weekend.

Pogrzeb Paula będzie skromną ceremonią zorganizowaną jedynie dla rodziny i przyjaciół, wśród których pojawi się ekipa filmowa „Szybkich i Wściekłych”. Po pogrzebie odbędzie się konsolacja dla najbliższych. Ze względu na prywatność tego spotkania nie ujawniono jej miejsca.

By jednak zadowolić fanów aktora, jego rodzina zdecydowała się zorganizować także drugą uroczystość, na której będą mogli go pożegnać także jego wielbiciele. W miejscu katastrofy codziennie zbierają się tłumy ludzi, którzy oddają hołd zmarłemu aktorowi.

Paul Walker zginął w wypadku samochodowym razem ze swoim przyjacielem Rogerem Rodasem. Mężczyźni spotkali się w Santa Clarita w stanie Kalifornia, gdzie w trakcie szybkiej jazdy samochodem marki Porsche, prowadzonym przez Rogera, rozbili się na przydrożnym słupie. W trakcie dochodzenia okazało się, że w niecałą minutę po zderzeniu, samochód stanął w płomieniach. Mężczyźni nie mieli żadnych szans na przeżycie…

Zobaczcie relację z wypadku Paula Walkera na CNN >>> KLIK!

Czwartek, 12. Grudnia 2013