The Wanted wyrzuceni z wytwórni płytowej?!

  Sprawdźcie, co się stało!

  The Wanted zakończą współpracę z wytwórnią płytową?

  Chłopaki z The Wanted mają nie lada problemy. Najpierw byli zmuszeni odwołać trasę koncertową w Europie, teraz okazuje się, że ich wytwórnia płytowa nie jest zadowolona ze współpracy

  >>> The Wanted odwołali trasę koncertową po Europie! Źle im się wiedzie?

  Osoba z otoczenia zespołu zdradziła, że wytwórnia płytowa ma zastrzeżenia co do popularności najnowszego albumu chłopaków „Word of Mouth”. Podobno krążek nie sprzedaje się za dobrze, a pół roku po premierze znalazł się na 75. pozycji w rankingu najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii. W związku z tym zarząd wytwórni zastanawia się nad rozwiązaniem umowy z bandem.

  Z relacji źródła wiemy także, że europejskie tournée zespołu zostało odwołane przez zbyt niską sprzedaż biletów, a nie, tak jak zapowiadano wcześniej, przez problemy rodzinne Maxa Geogre’a. To prawda, że Max ma w tym momencie trudną sytuację rodzinną (stracił dziadka), ale ten przykry fakt nie miał wpływu na przyszłoroczną trasę koncertową.

  >>> Justin Bieber na nowym albumie The Wanted! Sprawdźcie, w jakim kawałku go usłyszymy!

  Co prawda chłopaki dotrzymają umowy i zagrają w USA, UK i Irlandii, ale nie wiadomo, co dalej. Wygląda na to, że The Wanted muszą się zastanowić nad opracowaniem dobrej strategii, bo w przeciwnym razie grozi im zawieszenie działalności, a tego ich fani chyba by nie chcieliby, prawda?

  Poniedziałek, 16. Grudnia 2013