Britney Spears szkoli się na kelnerkę?!

  Gwiazda postanowiła zaskoczyć jednego ze swoich fanów! [VIDEO]

  Britney Spears przeszła przyspieszony kurs kelnerski, by sprawić przyjemność swojemu fanowi!

  Księżniczka popu rozpoczęła swoją karierę będąc jeszcze nastolatką, dlatego nigdy nie miała okazji „normalnie” pracować i chyba wcale tego nie żałuje. Jednak dla jednego ze swoich wiernych fanów postanowiła zrobić wyjątek. Brit *wystąpiła w telewizyjnym show *„Suprise Suprise”, gdzie wcieliła się w rolę kelnerki!

  Przed Britney postawiono całkiem proste zadanie. Po pierwsze miała dołączyć do zespołu kelnerskiego w londyńskim hotelu Savoy Hotel, po drugie obsłużyć swojego fana, który nie spodziewał się przygotowanej dla niego niespodzianki. Spears z wielkim wdziękiem przyniosła tacę z podpłomykami i zaparzyła słynną popołudniową herbatę.

  Zanim piosenkarka przystąpiła do działania, otrzymała kilka cennych rad. Scena, w której przygotowujący ją do zadania* szef kelnerów* przekazuje Brit *srebrną tacę, jest dość *zabawna i słodka. Okazało się, że gwiazda ma niewielkie problemy z utrzymaniem tacy, na co mężczyzna odrzekł: „Twoje ręce są zbyt małe.” Mimo to Brit doskonale dała sobie radę, a zaskoczony fan *z pewnością miał z tego *wielką frajdę.

  No cóż, najwyraźniej *Britney *jest stworzona do bycia piosenkarką. W końcu w tym zawodzie nie potrzebuje dużych dłoni…

  Zobaczcie Brit w akcji i minę zaskoczonego fana >>> KLIK!

  Czwartek, 19. Grudnia 2013