Katy Perry zrobiła sobie przerwę od alkoholu!

  Gwiazda zdradza, w jaki sposób poradziła sobie po rozstaniu z byłym mężem

  Katy Perry wyznała, że krokiem milowym w doprowadzeniu swojego życia do porządku, było całkowite odstawienie alkoholu. Gwiazda nie piła przez trzy miesiące!

  Wiemy, że rozstanie Katy z aktorem komediowym, Russelem Brandem, po 14 miesiącach małżeństwa było bardzo t*rudnym wydarzeniem w jej życiu*. Gwiazda przyznała, że w ciągu ostatnich dwóch lat przeszła trudne dla siebie chwile, ale ostatecznie postanowiła stawić czoła tym problemom.

  >>> Katy i Russell – koniec! Ten związek był pomyłką!

  „*Piłam drinki i oglądałam serial „Absolutnie Wspaniałe”*… Uwielbiam Patsy. Wiecie, robiłam dużo dziwnych rzeczy, ale dzięki temu, że byłam otoczona moimi dobrymi przyjaciółmi, stanęłam na nogi. Nie piłam alkoholu przez trzy miesięce – to było wykańczające. Brałam witaminy i suplementy oraz medytowałam i modliłam się.”

  „Wydaje mi się, na koniec tego wszystkiego, to co robiłam, zostało dodatkowo wzmocnione o coś, co mi się przytrafiło. To było coś kosmicznego, co pozwoliło mi spojrzeć na siebie z wielu perspektyw i w efekcie zrobić pozytywy krok w przód. (…) Mogę sprawić, że będę lepiej funkcjonować, dzięki zmianom tych rzeczy, na które mam wpływ i za które odpowiadam.” – dodała gwiazda.

  >>> John Mayer poprosi o rękę Katy Perry… jej ojca! Już niedługo ich ślub!

  Cieszymy się, że Katy *dała sobie radę w tak trudnym dla niej czasie. Teraz piosenkarka *przygotowuje się do kolejnego zamążpójścia. Podobno jest szczęśliwa, jak nigdy dotąd!

  Sobota, 21. Grudnia 2013