To potwierdzone: Nathan Sykes i Ariana Grande zerwali ze sobą

  Co było powodem rozstania?...

  Ariana Grande i Nathan Sykes z The Wanted nie są już razem. Para rozstała się już kilka tygodni temu, ale dopiero teraz oboje mówią o tym otwarcie publicznie. Co było powodem zerwania? „Po prostu już się nie kochali” – mówi znajomy obojga piosenkarzy w wypowiedzi dla Us Magazine.

  Przypomnijmy, że Nathan i Ariana zaczęli spotykać się we wrześniu tego roku. Ich romans zaczął się na planie wspólnego teledysku do kawałka „Almost Is Never Enough”. Wygląda jednak na to, że uczucie, które ich połączyło, nie było wystarczająco silne, by przetrwać.

  Jeszcze niedawno Ariana cieszyła się w wywiadzie dla Teen Vogue: „Mamy wspólnego managera, więc widujemy się dość często i możemy planować razem różne aktywności”. Tymczasem znajomy Nathana twierdzi, że para „prawie się nie widywała”.

  Sama *Grande *w jednym z wywiadów radiowych *sugerowała *niedawno prowadzącemu, że sprawy między nią a Sykesem nie mają się najlepiej. “Masz nieaktualne informacje. Jesteśmy po prostu dobrymi przyjaciółmi” Wygląda na to, że jest już po sprawie, a Ariana i Nathan są już „tylko przyjaciółmi”.

  Żałujecie, że ta para się rozstała? Pasowali do siebie?…

  Czwartek, 26. Grudnia 2013