Taylor Swift najlepszą działaczką charytatywną w 2013 roku!

  Sprawdźcie, jakie inne gwiazdy znalazły się na tej liście!

  Taylor Swift po raz kolejny pojawiła się na szczycie listy gwiazd wyróżniających się na polu działalności charytatywnej.

  To był naprawdę dobry rok dla Tylor Swift! Do jej osiągnięć możemy zaliczyć poczwórne zwycięstwo na tegorocznym rozdaniu nagród AMA, koncert na pokazie bielizny Victoria’s Secret oraz występ z księciem Wiliamem i Jonem Bon Jovi na Winter Gali w Pałacu Kensington. Na koniec roku do jej sukcesów dołączamy również pierwsze miejsce na liście Top 20 Celebs Gone Good 2013!

  >>> Taylor Swift skończyła 24 lata! Ten rok należał do Taylor!

  Piosenkarka została wyróżniona m.in. za darowiznę w wysokości 100 tysięcy dolarów, którą wspomogła Symfonię w Nashville oraz udział w imprezie dobroczynnej w Londynie, dzięki której udzielono pomocy młodym bezdomnym.

  Poza Taylor do pierwszej trójki zasłużonych dla dobroczynności artystów możemy zaliczyć: chłopaków z One Direction, którzy dokładają wszelkich starań do walki ze skrajnym ubóstwem w Afryce i pozyskiwania środków na badania nad rakiem oraz Beyonce, która walczy o prawa kobiet.

  >>> Jak Święta spędzały gwiazdy? Zobaczcie fotki!

  Na czwartym miejscu znalazł się świętej pamięci* Paul Walker* ze swoją prywatną akcją charytatywną Reach Out World Wide, a na pozycji numer pięć uplasowali się Macklemore i Ryan Lewis promujący tolerancję.

  A oto pełna lista sławnych i lubianych Top 20 Celebs Gone Good:
  Taylor Swift
  2. One Direction
  3. Beyonce
  4. Paul Walker
  5. Macklemore and Ryan Lewis
  6. Sandra Bullock
  7. Kerry Washington
  8. Ian Somerhalder
  9. Ryan Seacrest
  10. Carrie Underwood
  11. Jennifer Lawrence
  12. Alicia Keys
  13. Bryan Cranston and Aaron Paul
  14. Miley Cyrus
  15. Demi Lovato
  16. Blake Shelton
  17. Mindy Kaling
  18. Kevin Durant
  19. Kendrick Lamar
  20. Justin Bieber

  Piątek, 27. Grudnia 2013