Selena Gomez chora na toczeń?

Dlatego odwołała trasę? To poważna sprawa – sama lista objawów przyprawia o mdłości...

Kilka dni temu Selena Gomez z niewyjaśnionych do końca przyczyn odwołała *znienacka swoją australijską *trasę koncertową. Jak dowiedział się portal popdust.com, powodem może być poważna choroba – toczeń rumieniowaty.

W oficjalnie wydanym oświadczeniu Selena napisała, że niestety jest zmuszona przerwać trasę koncertową z powodów osobistych: „__Moi fani są dla mnie bardzo ważni i nigdy nie chciałam ich zawieść. Ale dotarło do mnie, że przez tyle lat stawiałam pracę na pierwszym miejscu i teraz potrzebuję chwili dla siebie, żeby popracować nad sobą. Jeszcze raz bardzo przepraszam moich fanów i mam nadzieję, że wiecie, jak dużo dla mnie znaczycie__”.

Redakcja portalu rozrywkowego Popdust twierdzi, że prawdziwym powodem są powikłania wywołane toczeniem rumieniowatym – autoimmunologiczną chorobą, czyli taką, w której organizm atakuje sam siebie. Wśród objawów *tocznia wymienia się: *zmiany skórne, nadwrażliwość na światło, bóle stawów, nadżerki. W ekstremalnych wypadkach może dochodzić do zaburzeń psychiatrycznych.

Rzecznik prasowy Seleny milczy na temat rewelacji ujawnionych przez Popdust. Jednak osoba z otoczenia piosenkarki mówi: „__Selena wie, że musi dać sobie trochę czasu, żeby zwalczyć chorobę i zadbać o siebie. Chce na spokojnie wrócić do zdrowia__”.

Życzymy Sel, żeby jak najszybciej wyzdrowiała! Trzymamy kciuki!

Sobota, 28. Grudnia 2013