Katy Perry rządziła na Twitterze w 2013 roku

  A o kim najchętniej tweetowali internauci?...

  Katy Perry jest gwiazdą, która w 2013 roku zyskała najwięcej fanów na Twitterze. W sumie piosenkarka ma już 48,5 milionów obserwujących, z czego 15 milionów dołączyło do jej profilu właśnie w 2013 roku.

  Tuż za Katy uplasował się Justin Bieber , któryw tym samym czasie zyskał 13,8 milionów fanów na Twitterze i w sumie ma ich 47,8 milionów.

  >>> Taylor Swift najlepszą działaczką charytatywną w 2013 roku! Gratulacje!

  Z opublikowanych przez Twitter statystyk wynika, że płytą o której internauci najchętniej „ćwierkali” w 2013 roku był album Kanye Westa „Yeezus” – doczekał się wzmianki w 4,4 milionach postów. Z kolei o płycie Miley Cyrus „Bangerz” pisano w 1,5 milionie tweetów.
  Piosenka Miley „Wrecking Ball” była z kolei najczęściej wspominanym na Twitterze utworem – pisano o niej w 8,1 milionie postów. Oczywiście niesławny występ piosenkarki na MTV VMA sprawił, że wydarzenie to było najczęściej wspominanym z muzycznych gal 2013 – doczekało się 18,5 miliona tweetów, podczas gdy nagrody Grammy – „tylko” 15,7 milionów.

  >>> Święta w domach gwiazd… Zobaczcie, jak celebryci spędzili ten czas!

  Inne gwiazdy, które mogą cieszyć się z popularności na Twitterze to m.in. One Direction, którzy zamieścili aż cztery z pięciu tweetów, które zostały „podane dalej” najwięcej razy.

  Sobota, 28. Grudnia 2013