Zayn Malik doprowadzi do zjednoczenia zespołu Journey?

  To byłby cud. Ale może się udać…

  Zayn Malik chce, by jego* ślub z Perrie Edwards był naprawdę wyjątkowy*. Dlatego muzyk z One Direction zrobi wszystko, by do tego czasu nastąpiło ponowne zjednoczenie grupy Journey!

  >>> Mama Zayna Malika nie może doczekać się ślubu syna! Podobno lubi swoją przyszłą synową!

  Zespół Journey powstał w latach ’70 w San Francisco. Ich największe przeboje to m.in. „Don’t Stop Believin’”, „Any Way You Want It”, „Lights”, „Open Arms”, „Separate Ways”, czy „Wheel In The Sky”. Grupa wielokrotnie zmieniała wokalistów. Jednak Zayn chce nakłonić zespół, by ponownie zaczął grać w starym składzie. Dlaczego?

  „Don’t Stop Believin’” to ulubiona piosenka Perrie Edwards, dlatego Malik bardzo chciałby, żeby Journey zagrali ją na weselu pary. O ile gitarzysta grupy, Neal Schon zgodził się już podobno przyjść na ślub pary i spełnić ich życzenie, o tyle nie wiadomo, czy były lider i wokalista Journey Steve Perry byłby skłonny zaśpiewać dla Zayna i Perrie.

  >>> Perrie Edwards i Zayn Malik pobiorą się w Wielkiej Brytanii! Czy aby na pewno?

  Wokalista Journey wielokrotnie już *odmawia*ł gitarzyście i reszcie dawnych kolegów, którzy próbowali nakłonić go do powrotu do grupy. Czy zgodzi się zrobić wyjątek dla Zayna i Perrie?

  Niedziela, 29. Grudnia 2013