Shakira grymasi ze swoim synkiem!

  Zobaczcie świąteczne fotki gwiazdy!

  Shakira *podzieliła się *zdjęciami ze świąt. Są słodkie i zabawne!

  Latynoska gwiazda muzyki pop postanowiła pokazać fanom, jak wygląda jej rodzinne celebrowanie Świąt. Zrobiła to tym bardziej chętnie, że w tym roku jej familia powiększyła się o nowego członka, małego Milana!

  >>> Shakira chwali się swoim brzuszkiem! Zobaczcie fotki!

  W pierwszy dzień Świąt (25 grudnia) na Instagramie *wylądowało *zdjęcie Shakiry i Milana (jej pierworodnego synka). Oboje mają skrzywione minki *– czyżby jakaś potrawa nie przypadła im do gustu, a może Mikołaj pomylił prezenty? Aj, no tak, Mikołaja nie było, bo hiszpańskie *dzieci *otrzymują *prezenty dopiero 6 stycznia w Święto Trzech Króli! Tak czy siak, trudno zgadnąć, co tak naprawdę jest powodem ich grymaśnych min. Mimo to fotka z podpisem: „Grymaśnych i Wesołych Świąt” jest naprawdę urocza, prawda?

  Kolejna fotka pojawiła się następnego dnia (26 grudnia). Składa się z dwóch złączonych zdjęć, na których widać już całą trójkę, tzn.: Shakirę, jej męża Gerarda Pique i ich mała latorośl – Milana. Tutaj wszyscy są roześmiani. U ich stóp spoczywa drewniany* „Caga Tio”* ubrany w czerwoną katalońską czapkę, który według tradycji powinien być zbity kijem, by w podzięce za kilkudniowe karmienie, dać domownikom drobne prezenty.

  >>> Shakira i Gerard Pique na romantycznej kolacji… Są zakochani w sobie!

  Podobają się Wam zdjęcia Shakiry? W tym roku gwiazda mogła po raz pierwszy obchodzić jeze swoim uroczym synkiem. Widać, że jej Święta *były spędzone *w miłej i rodzinnej atmosferze.

  Poniedziałek, 30. Grudnia 2013