Fani Ewy Farnej nagrali teledysk!

Farnoholicy stworzyli interpretację piosenki „Nie w porę”! [VIDEO]

Wierni fani Ewy Farnej nagrali klip i stworzyli własną aranżację jej utworu – „Nie w porę”!

Farnoholicy POLAND, bo tak nazywa się ta grupa fanów piosenkarki, postanowili zrobić coś więcej, niż tylko odsłuchiwać nagrania i bywać na koncertach swojej idolki. 29 grudnia 2013 roku grupka najbardziej zagorzałych przedstawicieli tej ekipy nagrała klip do własnej wersji kawałka „Nie w porę”.

Fani Ewy pragną pokazać światu to, co udało się im stworzyć. Zależy im też na poznaniu opinii szerszej publiki: „Chcielibyśmy poznać opinię ludzi z zewnątrz, osób, które nie śledzą poczynań Ewy, czy też nas – Farnoholików. (…) Chcemy również, aby ten Nasz teledysk dotarł również do samej Ewy Farnej, ponieważ chcemy poznać i Jej opinię na temat tego typu przedsięwzięć.”

„Chcemy również zainteresować ludzi niekoniecznie związanych z Ewą Farną, ponieważ w niedalekiej przyszłości mamy zamiar nagrać kolejny teledysk Fanów.” – dodali

Zapraszamy Was do zapoznania się z interpretacją piosenki Ewy Farnej „Nie w porę" stworzonej przez jej fanów ">>> KLIK!":http://www.youtube.com/watch?v=bL3Sa9z_No0&fb_source=message Podoba się Wam taki klimat?

Poniedziałek, 06. Stycznia 2014