Co Harry Styles widzi w Kendall Jenner?

 • Harry Styles i Kendall Jenner byli kilka dni temu na randce. Zdjęcia z ich spotkania pojawiły się w sieci i zrobiły niezłe zamieszanie.

 • Obejrzyjcie fotki z randki Harry’ego Stylesa i Kendall Jenner, która miała miejsce 20 listopada!

 • Tuż przed 1D Day, One Direction przylecieli do Los Angeles. Zaraz po przylocie, Harry i Kendall spotkali się na kolacji.

 • Paparazzi zrobili im kilka fotek, kiedy wsiadali do samochodu po wyjściu z restauracji. Wyglądali na nieco wystraszonych sytuacją... Czyżby nie chcieli, żeby widziano ich razem?

 • Styles ma wielką słabość do modelek, a Jenner od niedawna robi naprawdę niezłą karierę w modelingu... Towarzystwa tej piękności pozazdrościłby mu nie jeden chłopak!

 • Najpopularniejsze wideo

  Znajomi muzyka twierdzą, że…

  Już od jakiegoś czasu plotki głoszą, że Harry Styles z One Direction spotyka się z Kendall Jenner, przyrodnią siostrą Kim Kardashian, znaną m.in. z reality show „Z kamerą u Kardashianów”. Ostatnio paparazzi przyłapali ich na wspólnym wypadzie na narty.

  Kendall to totalne przeciwieństwo ostatniej poważnej dziewczyny Harry’ego, czyli Taylor Swift. Zastanawiamy się więc,* co tak naprawdę pociąga muzyka w Jenner* (oprócz dodatkowego rozgłosu, jaki zyskuje dzięki temu związkowi).

  Znajomi Stylesa twierdzą, że tak naprawdę, poza ładną buzią, niewiele łączy go z Kendall. „__Harry to playboy, który żyje zgodnie ze swoimi zasadami. A te zasady skrojone są na miarę 19-letniego chłopaka, który chce na razie korzystać z życia i umawiać się ze ślicznymi dziewczynami. Związek z Kendall to nic poważnego – jest z nią, bo to ładna laska__”.

  Oho, ktoś był szczery do bólu… Kumpel Harry’ego wbił Kendall jeszcze jedną szpilę: „__On radzi sobie jakoś z tym, że jest nudna, bo jest taka ładna. Plus może z nią robić różne fajne rzeczy, jak ten wypad na narty__”.

  Jak myślicie, czy te przykre dla Kendall słowa są prawdziwe, a Harry naprawdę jest taki płytki? Czy ktoś jest po prostu zazdrosny o sukcesy Stylesa u płci przeciwnej?

  Poniedziałek, 06. Stycznia 2014