Taylor Swift nie zgadza się na związek Seleny Gomez i Justina Biebera!

  Piosenkarka uważa, że jej przyjaciółka popełnia wielki błąd

  Taylor Swift nie jest zachwycona decyzją Seleny Gomez. Uważa, że powrót do Justina Biebera jest najgorszą decyzją w życiu!

  To, że Tylor nienawidzi Biebsa wiadomo nie od dziś. W zeszłym roku Swift *niejednokrotnie namawiała *Gomez *do porzucenia idola nastolatek i *__„pozostania razem singielkami”__. „*Tylor chce chronić Selenę*. Uważa, że powrót do Biebera jest najgorszą z możliwych rzeczy.” – zdradziła osoba z otoczenia gwiazd.

  >>> Selena Gomez i Justin Bieber wrócili do siebie?! Spędzili razem czas!

  Tuż przed końcem roku Selena odwołała swoją trasę koncertową. Swoją decyzję podparła chęcią odpoczynku i poświęcenia swojego czasu bliskim. Zaraz po świętach piosenkarka relaksowała się w domu Taylor, gdzie przyjaciółki miło spędzały razem czas…

  Niestety dziewczyny* pokłóciły się*, gdy okazało się, że Selena utrzymuje sekretny kontakt z Justinem i postanowiła odświeżyć tę znajomość. Podobno Tylor postanowiła nie odzywać się do swojej kumpeli aż do momentu, gdy ta nie zakończy swojej znajomości z Biebsem. W opozycji do tego związku jest również mama Seleny, która poprosiła Swift o odsunięcie córki od Justina.

  >>> Taylor Swift „nienawidzi” Justina Biebera! Jest zazdrosna?

  „*Selena jest załamana* perspektywą utraty najlepszej przyjaciółki, ale twierdzi, że nadal jest zakochana w Bieberze.”

  Z tego co wiadomo, para wróciła do siebie po Nowym Roku. Dowodem na to są wspólne fotki Seleny i Justina… Co sądzicie o tej relacji?

  Środa, 08. Stycznia 2014