Czemu Ke$ha skończyła w szpitalu?

  Kto kazał jej się odchudzić i narzucił jej morderczy reżim?...

  Jak informowaliśmy niedawno 3 stycznia Ke$ha trafiła do kliniki i będzie leczyć się w związku z zaburzeniami odżywiania.

  Piosenkarka, znana z zaangażowania w walkę o prawa zwierząt i nawołująca fanów by „nie bali się być sobą”, najwyraźniej miała chwilowe problemy z samoakceptacją.

  >>> Ke$ha gra striptizerkę… W swoim najnowszym teledysku!

  Zaburzenia odżywiania pojawiają się bowiem, kiedy osoba próbuje bardzo schudnąć.
  Teraz okazuje się, że zaburzenia mogły pojawić się w związku z presją, jaką na Ke$he zaczęła wywierać jej wytwórnia płytowa. Podobno szefowie piosenkarki zażądali, by zrzuciła 8 kilogramów w ciągu miesiąca.

  Jak mówi mama gwiazdy, Pebe Sebert: __„Powiedzieli jej, że nie obchodzi ich, czy będzie sobie wsadzała palce do gardła, czy brała nielegalne specyfiki – po prostu ma schudnąć”. __

  >>> Ke$ha zakłada sobie sztuczną szczękę ze złota! Podoba się Wam?

  „W show biznesie wszyscy wymiotują po jedzeniu!” – ciągnie mama piosenkarki. „*Ke$ha* opowiadała mi, że często widywała w toalecie gwiazdy, które wywołują u siebie *torsje*”.

  Przyjaciele piosenkarki pierwotnie próbowali obarczyć winą Dr. Luke’a, producenta hitów Ke$hy. Jednak mama gwiazdy broni go, mówiąc krótko: „To nie wina Luke’a.

  Niedziela, 12. Stycznia 2014