Kanye West planuje kosmiczny miesiąc miodowy!

  Raper chciałby zabrać swoją przyszłą żonę na prom kosmiczny!

  Największym marzeniem Kanye’go Westa jest lot w kosmos. W sumie to nic nowego, ponieważ raper ma bzika na punkcie kosmosu i science-fiction.

  Gwiazdor uznał, że można byłoby połączyć jego pragnienie podróży w kosmos ze zbliżającym się ważnym wydarzeniem w jego życiu, jakim jest ślub z Kim Kardashian. Co prawda Kanye *nie chce powiedzieć „tak” na pokładzie statku kosmicznego, ale stwierdził, że *miesiąc miodowy w przestrzeni kosmicznej to będzie coś.

  >>> Kanye West i Kim Kardashian planują ślub w Paryżu! Czy to tam powiedzą sobie "tak"?

  Wybranka jego serca, gwiazda reality show „Rodzina Kardashianów” – Kim Kardashian, w pierwszej chwili nie była zachwycona pomysłem rapera, jednak długie namowy i możliwość umieszczenia tego wydarzenia w jej programie telewizyjnym, skusiły Kim do przystania na tę szaloną propozycję.

  Zanosi się na to, że będzie to wyjątkowo kosztowna wycieczka. Podobno spędzenie jednej nocy na promie kosmicznym uszczupli budżet Kanye’go o około 1 milion dolarów! Niestety ze względu na wcześniej zaplanowane loty, podróż Westa i Kardashian będzie możliwa dopiero w 2015 roku. W związku z tym narzeczeni zdecydowali się zaplanować jeszcze dwa inne miesiące miodowe, tym razem w luksusowych kurortach na powierzchni Ziemi!

  >>> Kanye West chce poślubić Kim Kardashian! Podobno jest w niej szaleńczo zakochany!

  Co sądzicie o pomyśle Kanye’go? Potrójna podróż poślubna? W sumie czemu nie. Ani Kim, ani Kanye na brak gotówki nie mogą narzekać. Jak szaleć, to na całego!

  Poniedziałek, 13. Stycznia 2014