Harry Styles poważnie podchodzi do związku z Kendall Jenner!

  Gwiazdor One Direction poznał jej rodzinę!

  Wygląda na to, że H*arry Styles poważnie myśli o związku Kendall Jenner*…

  Jeszcze niedawno piosenkarz deklarował, że jest singlem oraz że w najbliższym czasie nie zamierza się z nikim wiązać. Teraz okazuje się, że jego znajomość z przyrodnią siostrą Kim Kardashian jest czymś więcej niż tylko kumpelskimi wypadami na miasto.

  >>> Harry Styles i przyrodnia siostra Kim Kardashian randkują? Sprawdźcie!

  Z doniesień źródła wiemy, że :„Po ich spotkaniu w Nowym Jorku i j*eździe na nartach w Mammouth* w Kalifornii, para wróciła do Los Angeles, gdzie Kendall po raz pierwszy zabrała Harry’ego na rodzinny obiad.”
  Podobno mama Kendall, Kris Jenner, była oczarowana Stylesem. „Uważa, że to czarujący chłopak z dobrymi manierami. Rodzina uważa, że Harry jest wspaniałym partnerem dla Kendall i powinna się z nim spotykać.”

  >>> Harry Styles spędził noc z siostrą Kim Kardashian! Coś się kroi!

  Z tego co wiadomo, Harry jest przerażony jedną rzeczą – udziałem w rodzinnym reality show Kardashianów – „Rodzina Kardashianów”, dlatego nie zgodził się na obecność kamer podczas jego wizyt u Kendall. W sumie wcale mu się nie dziwimy. Jego życie i tak jest dostatecznie rejestrowane i inwigilowane przez prasę, fotoreporterów i ciekawskich fanów.

  Wszystko wskazuje na to, że związek Kendall i Harry’ego staje się faktem… Pasują do siebie?

  Wtorek, 14. Stycznia 2014